Menu strony

Serwis dla amatorów piłki nożnej

piłka nożna
Piłka nożna to najpopularniejsza dyscyplina sportu na całym globie. Dlatego właśnie powstał FootballBlog. To świetne połączenie bloga z serwisem o tematyce sportowej. Świeże opinie, refleksje po meczach, wyniki przedstawiane na żywo, ciekawe relacje z meczów, analizy rozegranych spotkań.

Więcej treści

Psychologowie w Polsce

psychiatra
Rozbudowane pole manewru, które zapewnia dzisiaj psycholog Wrocław, udowodnione jest szczególnie dużą liczbą pacjentów, zarówno tych stałych, jak i nowych. Odnotowuje się stałe wzrastanie liczby osób zainteresowanych ofertą, jaką zaproponować może specjalista z Wrocławia, dzięki czemu jego renoma wzrasta. Nie wzięło się to w żadnym razie znikąd. Znakomita, dostosowana do wymogów pacjenta terapia, przyniesie w niedługim czasie niezwykle pozytywne efekty.


Ekstraklasa, ligi zagraniczne, reprezentacja Polski. Ciekawie przygotowane informacje, porady eksperta, skróty filmowe z najlepszymi częściami spotkań. Gole Ekstraklasy, gole z meczów międzynarodowych i lig zagranicznych, również filmiki z rewelacyjnymi i zaskakującymi golami.

W portalu jest także miejsce przeznaczone na historię futbolu oraz historię piłki w Polsce. Ci bardziej dociekliwi znajdą informacje o różnych odmianach piłki nożnej, instytucjach piłkarskich. Poznają futbolowe historie oraz życiorysy najlepszych piłkarzy świata.

Serwis komentuje wszystkie mistrzostwa świata w piłce nożnej, mistrzostwa Europy w piłce nożnej i europejskie puchary. Internauci znajdą tu również informacje o FIFA, UEFA, PZPN oraz innych instytucjach zajmujących się piłką nożną z całego globu. FootballBlog to również przepisy gry w piłkę, amatorskie kopanie w gałę oraz piłkarski słownik. Z ogromną przyjemnością przedstawiamy najpiękniejsze oraz najseksowniejsze WAGs, to znaczy żony, narzeczone piłkarzy. Kobiety piłkarzy to również temat silnie związany z piłką nożną.

W cyklach FootballBloga można spotkać między innymi "Opowieści Króla Kibiców", czyli niesamowitego Andrzeja "Bobo" Bobowskiego. Serwis stara się bić o lepszą piłkę nożną - dlatego twórcy uruchomili parę akcji, na przykład "Dobra strona kibola" czy "Kamery na boiska!". Każdy polski klub Ekstraklasy ma swoją podstronę z informacjami oraz ciekawostkami.

Blog to również swoboda komentarzy i myśli. Każdy miłośnik piłki może tutaj dodać własny tekst czy też skomentować tekst innego użytkownika. Można też wziąć udział w jednej z wielu licznych sond oraz ankiet, których nie brakuje na tym serwisie. Autorzy kibicują naturalnie reprezentacji Polski, ale nie ukrywają sympatii do innych drużyn i reprezentacji.

Priorytetem serwisu jest zwiększenie popularności swobodnego oraz nieskrępowanego kibicowania, myślenia o piłce nożnej. Redaktorzy piętnuje wszystkie przejawy nieodpowiedniego zachowania na stadionach i boiskach, ksenofobię i brak tolerancji.

"Piłka jest okrągła... więc o piłce piszemy na okrągło."
Przygotowane przez: B.S.
2012-02-28 10:45