Menu strony

Specjalista w wybielaniu zębów

BIAŁA PERŁA SYSTEM
Biała Perła to skuteczny, wygodny system wybielania poparty doświadczeniami oraz badaniami klinicznymi. Produkt stworzono w oparciu o nadtlenek karbamidu, substancję aktywną stosowaną do wybielania zębów przez stomatologów. Biała Perła System przeznaczony jest do bezpiecznego wybielania w domowych warunkach – oznacza to, że substancje czynne oraz fluorki zawarte w żelu dobrano w proporcjach odpowiadających najostrzejszym normom krajowym i europejskim.

BIAŁA PERŁA SYSTEM
Biała perła SYSTEM to produkt opracowany przez lekarzy stomatologów, którego efektem jest szybkie, bezpieczne i skuteczne wybielanie zębów w warunkach domowych. Preparat rozjaśnia przebarwienia szkliwa przy użyciu stomatologicznego żelu wybielającego, który umieszcza się w indywidualnie dopasowanych aplikatorach i stosuje aż do momentu uzyskania pożądanego poziomu wybielenia – nawet do 5 odcieni. Aktywny składnik żelu wybielającego to – bezpieczny dla szkliwa – nadtlenek karbamidu, który stosowany jest przez stomatologów na całym świecie. W momencie kontaktu z zębami, nadtlenek karbamidu jest przekształcany w tlen, który usuwa organiczny nalot z zębów. Struktura zębów pozostaje nienaruszona.
Ze względu na swój skład, Biała Perła SYSTEM wykazuje również działanie dezynfekujące, a co za tym idzie obniża ilość bakterii w jamie ustnej i zapobiega zapaleniom dziąseł.

Opakowanie zawiera:
- 2 x tuba z żelem wybielającym
- 3 x aplikator na zęby do formowania
- 1 dozownik - strzykawka
- etui
- instrukcja
- skala bieli

Pojemność: 2 x tubka żelu po 65 g
Ilość żelu w tubie wystarczy na 130 aplikacji, na górne i dolne zęby.
Do opakowania dołączona jest skala bieli, dzięki której można śledzić postępy w kuracji.
Treści źródłowe: CRUSO PR
Przygotowane przez: Katarzyna Król
2011-06-09 11:33